אטרקציות בדרך לאילת

מחבר:

יש ישראלים רבים אשר מעדיפים להגיע לעיר הדרומית ביותר- אילת, באמצעות רכבם הפרטי. כביש הערבה מוביל את הנהגים לאילת אך הוא ידוע ככביש ארוך, מונוטוני ומסוכן. אמנם אטרקציות רבות ממתינות לאורחי המלונות באילת אך בדרך כדאי לעצור באטרקציות אותן רבים לא מכירים. כך ניתן להתחיל את החופשה כבר באחת מהאטרקציות הנפלאות, שומרים על ערנות ומבלים עם הילדים כבר בדרך.

נסיעה בטוחה

לילדים רבים קשה לשבת בשקט שעות ארוכות ברכב והם עלולים להפריע לנהג אשר מתעייף מהנסיעה הארוכה, לכן, עצירה בדרך תרענן את כל בני המשפחה ותרגיע את הילדים. בין האטרקציות המוכרות ניתן למצוא את חוות האנטילופות- חגיגה אמיתית ומהנה לחובבי החיות, חי בר יטבתה- שמורה ענקית אשר נועדה לשמר את בעלי החיים אשר נמצאים בסכנת הכחדה, מצד חצבה- אתר ארכיאולוגי מרתק עם שרידי מבנים מתקופות שונות, מצפור השלום ממנו ניתן להשקיף על נוף מרהיב ולטייל בשטחי החוואר הנפלאים, פארק ספיר- פארק עם אגם מרהיב, מדשאות, פינות ישיבה מוצלות וגן פסלים מרתק, קיבוץ לוטן ובו מרכז צפרות בעל שם עולמי ומרכז פעילות אקולוגית, פארק תמנע ובו מגוון פעילויות, נופי מדבר מרהיבים ועתיקות. בנוסף, ניתן לסור מכביש הערבה ולנהוג בדרך השלום- דרך נופית לאורך הגבול עם ירדן ובה ניתן ליהנות מנוף מרתק, מאגרי מים גדולים, גידולים חקלאיים ומטעי תמרים עצומים.

בילוי משפחתי בדרך לאילת

עצירה בדרך לאילת תבטיח את ערנות הנהג ותעזור לו למשפחתו להגיע בשלום למלונות אילת ולעיר הממתינה עם חופי ים, אטרקציות ובילויים רבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>