בתי מלונות בירושלים שכדאי להכיר

ובכן, למרות שמרבית הישראלים לא ממש מכירים בכך, ירושלים היא עיר תיירות מאוד מצליחה בעיקר בקרב תיירי חוץ. כעיר קדושה גם ליהדות, גם לנצרות וגם לאיסלאם, נחשבת ירושלים ליעד תיירותי מאוד מבוקש בקרב אנשים רבים בעולם כולו. בכל שנה מגיעים מיליוני תיירים לביקור בעיר, בין שהם לנים בעיר ללילה אחד או יותר, ובין שהם מגיעים לעיר לביקור אחד או יותר.

יחד עם זאת, ישנם גם ישראלים רבים שבוחרים לעשות נופש בירושלים על פני נופש באילת, באזור הצפון או בים המלח. ירושלים היא עיר המעניקה לנו חוויות שונות, יוצאות דופן, ובלתי נשכחות במובן מסויים, ביחס לכל נופש אחר. אז נכון שאנחנו מעדיפים לחוות את החופש שבנופש, לשבת על שפת הבריכה, ולהשתכשך במי הים, אבל פעם בכמה שנים אפשר גם לעשות נופש בירושלים, קצת אחר, קצת שונה, ומהנה לא פחות, פשוט במישורים אחרים ובתחומי עניין שונים של החיים.

מיקומים שונים של בתי מלון

ובכן, בירושלים ישנם לא מעט בתי מלון הפזורים בכל רחבי העיר. יחד עם זאת ישנם מקבצים של בתי מלון, ואת המקבצים האלה כדאי להכיר. כך למשל, ישנו מקבץ בתי המלון הפזורים לאורך קו התפר שבין ירושלים המערבית ובין ירושלים המזרחית. זה מתחיל במלון הייאט הנמצא בסמוך לאוניברסיטה העברית והמטה הארצי של ירושלים, גבעת התחמושת והאזור, וזה ממשיך דרך אמריקן קולוני, ועוד בתי מלון הנמצאים על הקו התפר ממש, וכן מלון הילטון, מלון המלך דוד וכדומה הממוקמים ממש אל מול חומות העיר. אלו הם בתי המלון הנהנים מהביקוש הגבוה ביותר לאורך כל השנה, כאמור בעיקר על ידי תיירי חוץ.

בנוסף למקבץ זה ישנו מקבץ בתי המלון במערב העיר. ישנם בתי מלון בעלי אופי יותר דתי הממוקמים באזור התחנה המרכזית, כמו למשל מלון שערי העיר, וישנם בתי מלון הממוקמים באזור בנייני האומה, כמו מלון לאונרדו, מלון ריג'נסי, מלון קראון פלאזה ועוד.

בתי מלון בסביבות העיר ירושלים

אם אתם לא מתחברים לבתי מלונות בירושלים, ורוצים משהו שהוא יותר בטבע, יותר בפריפריה תוכלו לבחור בבתי מלון הממוקמים בישובים הסובבים את ירושלים, כמו למשל מלון שורש הממוקם בשורש במבואות העיר, מלון מעלה החמישה, מלון נווה אילן, וגם מלון רמת רחל הצופה אל הרי ירושלים ומעניק לכם חוויה כפרית, רגועה ומהנה במיוחד.

בתי מלונות בירושלים נבדלים ביניהם גם במחיר. ישנם את בתי המלון היושבים על קו התפר ומציעים את הנופש ברמה הגבוהה ביותר, ובמחירים הגבוהים ביותר, ולעומתם ישנם את בתי המלון היושבים במערב העיר, שמציעים לעיתים רמת אירוח זהה במחירים טובים יותר, ולעיתים רמת אירוח נמוכה יותר במעט. ישנם גם בתי מלון היושבים ממש במרכז העיר, וחלקם יכולים להציע לכם מחירים מאוד נוחים, בעיקר בתי מלון הנחשבים יותר לאכסניות או הוסטלים, ומתאימים יותר לאוכלוסיה הצעירה.

עיר מגוונת, ופתרונות לינה מגוונים

ירושלים היא עיר צבעונית ומגוונת, ואפשר לראות בה מגוון רחב של מראות, ולחוות בה מגוון רחב של חוויות שונות ועמוקות. כך גם בתי המלון בעיר מציעים מגוון רחב של חוויות לינה, החל מבתי מלון שיש להם בריכה גדולה שעל שפתה אפשר להעביר את כל החופשה, וכלה בבתי מלון שפשוט מספקים מיטה חמה ונקיה בין יום סיורים אחד ליום טיולים נוסף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>