הגודל לא קובע- במתנות

כאשר אתם בוחרים מתנה לאדם שאתם אוהבים, הגודל שלה הוא לו דווקא מה שקובע. אז זה נכון שאם אתם קונים מתנה לילד קטן ייתכן ועדיף לקנות משהו גדול עם אריזה גדולה, שכן עבור ילדים אריזה גדולה מהווה הנאה גדולה יותר מאשר אריזה קטנה. מתנות לילדים שונות באופן הבחירה שלהם מאשר מתנות לאנשים מבוגרים. כאשר קונים מתנה לאדם בוגר, חשוב מאוד לנסות ולקלוע לטעם האישי של מקבל המתנה. ייתכן והטעם האישי של אותו אדם שונה לחלוטין מהטעם שלכם, אולם אין זה משנה. מי שצריך ליהנות מהמתנה זה לא אתם אלא אותו אדם לו אתם קונים את המתנה ולכן אתם צריכים להתחשב בו, ברצונותיו וצרכיו.

מתנות לאוהבים

הסוג הקל ביותר של קניית מתנות הוא מתנות לבן/ בת זוג האמורות להביע אהבה או תשומת לב. מתנות מסוג זה, המציינות חודש במערכת היחסים, חצי שנה, שנה או יום האהבה כוללות בדרך כלל מוצר בצורת לב ועליו כיתוב דביק, רומנטי ומרגש. מתנות לאוהבים הן נפוצות מאוד ויש שלל חנויות המספקות כל מיני מוצרים ורעיונות לזוגות- החל משוקולדים בצורת לב עם כיתוב I LOVE U וכלה בשרשראות תואמות ששמות שני הזוג חרוטים עליהם. כמובן, שכאשר מתקרב יום האהבה ישנן אופציות רבות יותר וחנויות רבות מחליטות להוציא מהדורות מיוחדות לכבוד יום זה- סבונים בצורת לב, סידורי פרחים עם לבבות וורדים, חולצות עם דוגמאות וכיתוב רומנטי, מארזים הכוללים שמני מסאג' וסבונים ובקיצור הכל סובב סביב אהבה, רומנטיקה ופינוק.

הקיטשיות לא תנצח

גם כאשר קונים מתנה לבן/ בת הזוג לכבוד יום האהבה, הגודל הוא לא זה שקובע. טבעת יפה או שרשרת עדינה יכולה להיות מתנה הרבה יותר מרגשת ומיוחדת מאשר דובי ענק. כמו כן, לעיתים קופסת שוקולדים איכותיים יכולה להיות מתנה הרבה יותר שווה מכל דבר אחר. כל אדם אוהב דברים אחרים וגם כאשר אתם קונים מתנה לבן/ בת הזוג שלכם לא תמיד הכי קיטשי ורומנטי זה הכי טוב, חשבו על בן/ בת הזוג ועל מה שהם אוהבים ובהתאם לזה תקנו את המתנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>