הדפסת גלויות- מי צריך את זה בכלל ?

גלויות הן אחד מכלי השיווק הידועים. במאמר זה נציג מתי כדאי להשתמש בגלויה גם כאמצעי שיווקי וגם כאמצעי להעברת מסר אישי. בית דפוס הוא הכתובת הנכונה להדפסת כמות נדיבה של גלויות. אתם יכולים להיות המעצבים, הכל תלוי ביצירתיות הפועמת במוחכם. הדפסת גלויות- כל הסיבות הנכונות …

שיווק עסק ללקוחות  פוטנציאליים

הקמתם עסק.  אתם מעוניינים כי יגיע בהכרתו לאנשים הנכונים. הדפסת גלויות תסייענה, ודאי, להגיע לקהל הרלוונטי לכם. לאחר ההדפסה תצטרכו לדאוג להפצה, אם באופן פרטי ואם דרך החברה. אלו שני שירותים שונים שלא נעשים בהכרח בכפיפה.

שיווק עסק ללקוחות קיימים

חלו שינויים בעסק הקיים שלכם ? אם מבחינת המוצרים החדשים שנוספו, תחומים נוספים שאתם משווקים, שעות פתיחה וסגירה, מחירים ועוד. באפשרותכם להדפיס גלויות ודרכן  לעדכן את הדרוש עדכון ,לשגר ללקוחות הקיימים כי הרי  חשוב תמיד לשמר , לחדש, להפיץ ולהזכיר לכולם שהנכם קיימים. הדפסת גלויות  גם ללקוחות קיימים היא דרך מעוררת חיים.

הזמנה למסיבת יום הולדת או למסיבת גיבוש

במקום להדפיס במחשב ולשלוח בדואר ישראל או במייל הזמנה למסיבה, תוכלו להפיץ כמות רבה דרך בית דפוס שישמח להדפיס עבורכם הזמנה עם כל הפרטים הנחוצים, בצורת העיצוב המושלם לצרכיכם ולנטייתכם.

הזמנה מפוארת לחתונה

אינכם רוצים הזמנה שגרתית למסיבת חתונתכם אלא כזאת המחסירה פעימה ? באפשרותכם להדפיס גלויות שתשמשנה כהזמנה מפוארת לאירוע הקדוש. הזמנה מפוארת אינה  נזקקת למעטפה, שכן אינכם רוצים להסתיר את יופיה.

ברכת חג שמח

חגי ישראל מה רבים הם. לא לכולכם יש הכוח לכתוב ברכות אישיות. באפשרותכם להכין גלויה אחת כללית לכל הדודים והדודות, הסבים והסבתות, החברים והחברות, האחים והאחיות , הדפסת גלויות בכמות קטנה כגדולה חוסכת לכם זמן ומאמץ מיותר.

לסיכום, דרכים רבות להפצת מסרים. הדפסת גלויות היא הדרך המושלמת להגיע להמונים. השקיעו בעיצוב, התייעצו עם חברים, בני משפחה ומקצוענים בתחומם. אל תשכחו כי הפצה ברבים משמשת גם ככלי שיווק מצוין העובר מיד ליד, אך גם להעברת מסר אישי דרך  ברכה אישית והזמנה מקורית הנמצאת על גבי גלויה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>