החזרת אהבה

אם בודקים את ספרי הקבלה, ניתן למצוא בהם סגולות מרהיבות מאת רזיאל המלאך. אם מחפשים ניתן למצוא  שורשי שמות. ואם מתעדכנים בדברים שנעשו בתחום לאחרונה, ניתן למצוא מגוון רבנים ידועים שמתעסקים עם קמעות, ואף מבצעי פעולות לטובת החזרת אהבה. כיום רבים כבר שמעו על כך ואף נחשפו למקרים של מכרים, אך יחד עם זאת לא עוזבת השאלה האם זה מותר, מוסרי וזאת לצד השאלה הנוספת האם זה עובד.

אמיתי

ובכן ניתן לספק תשובה אחת ויחידה לשתי השאלות: כן. כן זה מותר וכן זה עובד- הכול כמובן תלוי בכוונה. אם כן מדוע יותר אנשים לא פונים לדרך זו? ובכן ראשית כל כול מה שנוגע לאהוב הנו בגדר תעלומה ועל כן כאשר מבקשים לשלוט בכך, בכלל קשה להאמין שזה אפשרי. עם זאת רבים כבר נכחו בנפלאות הפעולה, ועל כן טוב לדעת שיש כלי שעוזר להחזיר את האהבה למסלול שנכון לה, אם כי יש לקחת בחשבון שגם אם פעולה שכזו מצליחה, אין זה אומר שהיא תוביל אל החזרה הרצויה, כיוון שיש מקרים בהם העשייה עובדת והבן זוג הרצוי אכן מאוהב, אך יחד עם זאת לאותו בן זוג יש את ההיגיון שלו, כך שלמרות שהוא מאוהב, הוא עדיין יחליט שלא לחזור אל אותה מערכת יחסים, כך שהסירוב הפעם ינבע ממקום יותר כואב.

בסיס

אין להסיק מכך שמעכשיו ניתן להפעיל אמצעי זה על כל אחד, על כל דוגמנית או שחקן טלוויזיה, אלא לפני שיוצאים לדרך יש צורך בבסיס מוצלח ויציב של מערכת יחסים שכבר הכתה שורשים. על כן יש לשים לב לכותרת שהיא "החזרת אהבה", ולא, לא מדובר בבריאת אהבה. כלומר יש צור באהבה שהספיקה לתפוס תאוצה ולהתהוות.

לבד או ביחד

אם כן כיצד יוצאים לדרך? ובכן או שניתן לרכוש ספר הדרכה וללמוד לבד את התחום, או שניתן לפנות אל אדם רוחני שבקיא בנושא. בכול אופן אם מדובר על אהבה גדולה ששווה להילחם עליה, ראשית כל הילחמו, ואם זה לא עוזר ואתם חושבים שזה נכון, תמיד ניתן לפנות לעזרה אל הקבלה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>