הפקת אלבום דיגיטלי מקצועי

פעמים רבות, לפני שאנחנו מחליטים להפיק אלבום דיגיטלי, אנחנו שואלים את השאלה: האם כדאי לעשות זאת באופן עצמאי, או האם כדאי לפנות אל בעל מקצוע, כמו גרפיקאי, המתמחה בעיצוב של אלבומים דיגיטליים. התשובה תהייה טמונה במטרה של האלבום, האם מדובר באלבום זיכרונות רגיל, אלבום לצורך שמירה של תמונות מטיול משפחתי או מפגש חברתי, או אולי זהו אלבום החתונה שלנו, אלבום ממסיבת בר המצווה ואפילו אולי זה אלבום שורשים משפחתי. כאשר מדובר בהפקה של אלבום דיגיטלי לצרכים חשובים, בהם אנחנו רוצים תוצאה מהודרת יותר – יהיה זה נכון לפנות אל עיצוב אלבום דיגיטלי בצורה מקצועית.

היתרונות של אלבום דיגיטלי מקצועי

עיצוב של אלבום דיגיטלי על ידי גרפיקאי מקצועי, או בית דפוס המספק שירותי עיצוב מקצועיים, כולל בתוכו מספר יתרונות, אשר לא תוכלו למצוא בשום מקום אחר.

  • טיפול בתמונות ישנות, כאשר מדובר בתמונות משנים עברו, אשר דהו, התקלפו או התקמטו.
  • עיצוב מקצועי הכולל ריטוש של התמונות, הסתרה של פגמים, שינויי צבע.
  • עיצוב מקצועי של נראות האלבום, סידור לא רק לפי סדר כרונולוגי, אלא לפי סיפור של ממש, לצורך הדגשת רגשות.
  • שילוב של אלמנטים עיצוביים מיוחדים, העשרת האופי של האלבום.
  • כריכה של האלבום בצורה מהודרת, באמצעות שימוש בכריכות עור, כריכות רקועות ועוד.

היכן מפיקים אלבום דיגיטלי מקצועי?

חברות שונות מציעות שירותי עיצוב אלבום דיגיטלי בעיצוב עצמי באמצעות תוכנה חינמית. כאשר אתם מעוניינים בעיצוב מהודר יותר של האלבום, על ידי אנשי מקצוע, כמו צלמים, גרפיקאים, או כל העוסקים במלאכת עיצוב אלבומים באופן מקצועי, יהיה עליכם לפנות או אל אנשי המקצוע באופן ישיר, או אל בית הדפוס. בחלק מבתי הדפוס תוכלו למצוא שירותים נוספים של עיצוב אלבומים בצורה מקצועית. בדרך כלל, אצל ספקי הצילום תוכלו ליהנות משירות זה, לרוב במסגרת של חבילת צילום כוללת, של האירוע והפקת האלבום לאחריו. אם אתם מחפשים עיצוב אלבום דיגיטלי לצורך יצירת אלבום שורשים משפחתי, או אלבום חתונה, – ללא קשר לחבילת הצילום, תוכלו למצוא חברות המתמחות באופן ספציפי בתחום זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>