טיפים למעצב המתחיל

תוכנת הפוטושופ היא תוכנה כל כך יעילה וכל כך קסומה שמספר האפשרויות שלה הוא כמעט אין סופי. במצב זה אפשר לומר שגם תהליך הלימוד שלה הוא אין סופי, וכי לעולם לא נדע באמת להשתמש בכל הכלים שלה בצורה מושלמת. יחד עם זאת, יש לנו לאן לשאוף. אם אתם משתמשים בתכנת פוטושופ לצרכים אישיים או עסקיים שלכם, ואנשים רבים אכן עושים זאת, ייתכן שתוכלו להיעזר בטיפים מקצועיים שניתן למצוא באינטרנט. ידע בסיסי בפוטושופ מאפשר לכם לבצע מגוון רחב של פעולות, אך תמיד העיצוב הסופי יהיה בסיסי ומוגבל. אנשי עיצוב גרפי בבאר יעקב מקצועיים יכולים לדעת מה מידת הידע של המעצב על פי התוצאה. בהקשר זה ניתן לומר שהתוכנה יכולה לתת דרור לכשרון המעצב, אך יכולה גם להגביל את הכשרון שלו בתוך מסגרות הידע שלו סביב התוכנה. על כן, תמיד כדאי ללמוד עוד ועוד אודות הפוטושופ גם כדי לדעת כיצד למצות ממנה את המקסימום וגם כדי להקל עלינו את העבודה איתה, לקצר תהליכים ולעשות את עבודת העיצוב ליותר יעילה.

להעשיר את הידע של עיצוב גרפי באמצעות טיפים מקצועיים באינטרנט

בחיפוש פשוט באינטרנט תוכלו למצוא אין ספור טיפים מקצועיים לשימוש בפוטושופ. טיפים העוסקים בשיטות חדשות לעשות דברים דומים, או שיטות מוכרות לעשות דברים שונים. טיפים שילמדו אתכם להשתמש בקיצורי דרך של המקלדת במקום לעבוד עם העכבר. טיפים שילמדו אתכם להשתמש בפילטרים השונים של הפוטושופ, כיצד נכון להשתמש בהם ומה אפשר בכלל לעשות איתם. ככל שתחשפו ליותר ויותר טיפים מקצועיים כאלה, תגלו שאתם יודעים פחות ופחות. תגלו שמגוון הפעולות שאתם יכולים לעשות באמצעות הפוטושופ הוא באמת אין סופי, ושאין באמת יכולת ללמוד את התוכנה הזאת בצורה מושלמת ומלאה. אבל אם לא תלמדו, לא תדעו. עדיף ללמוד עוד ועוד, מאשר לוותר ולהסתגר בתוך מעגלי הידע המוגבלים שלנו. כנסו לאינטרנט וחפשו טיפים מקצועיים לשימוש בפוטושופ. חפשו טיפים מקצועיים בשפה העברית, אך זיכרו שאת מירב הטיפים ומירב הידע תוכלו למצוא רק באנגלית שמהווה השפה המרכזית באינטרנט, ומרבית הידע באינטרנט שמור בשפה האנגלית. בהצלחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>