טיפים לפינוי דירה

ישנן סיבות רבות לפינוי דירה, לרבות קבלת נכס מירושה, רכישת דירה חדשה, פינוי דירה לפני או אחרי שיפוץ, פינוי דירה אחרי שנים של הזנחה, פינוי דירה עמוסה לעייפה בעקבות אגרנות כפייתית, ועוד. אם אתם מעוניינים בפינוי דירה, בוודאי עולות לכם שאלות רבות. מומלץ לבדוק שימושון אשר יכלול טיפים לפינוי הדירה באופן הטוב והמקצועי ביותר. להלן מספר טיפים בתחום פינוי דירה אשר מופיעים בתוך שימושון.

הערכת סוג הפריטים

כדאי ראשית להעריך ולשאול מה מרכיב את המפגע שממלא את הדירה שלכם. האם מדובר בפסולת קלה שקל לשנע ולזרוק, כגון בקבוקי משקאות קלים, פסולת נייר, ספרים או עיתונים? האם מדובר בפסולת שעתידה להגיע למרכזי מחזור שונים? במקרה כזה, לדוגמא, שירות של הפרדת זבל למכולות שונות מייקר את עלות פינוי הדירה. עם זאת, באם מדובר בפסולת כבדה כגון פסולת בניין, גרוטאות רכב בחצר או מתכות, ככל הנראה יהיה צורך לשכור שירותים של מכולות גדולות יותר, משאיות וציוד מכני, מעבר לשכירת צוות בסיסי.

מהי כמות האשפה?

בהמשך להערכת סוג האשפה, כדאי גם להעריך את כמות הזבל אשר נצבר בשטחי הדירה. כמות האשפה תוכל לעזור לכם ולנותני שירות פינוי דירה להחליט מהו גודל הצוות אשר נדרש לפינוי הדירה, איזה ציוד נדרש, מהו מספר המכולות, מה גודלן וכן הלאה. ישנו הבדל מן הסתם בין אשפה קלה ומעטה אשר מפוזרת קלות, לבין אשפה רבה וכבדה בעקבות שיפוץ לדוגמא, אשר דורשת ציוד כבד יותר, צוות גדול יותר ומכולה גדולה יותר.

חיפוש שירותי פינוי דירה

שימושון לענייני פינוי דירה ימליץ לכם לחפש שירותי פינוי דירה אשר יתאימו לעבודה הספציפית שדרושה לכם, בהתאם להערכות סוג וכמות האשפה שאתם מעוניינים לפנות. ניתן ומומלץ להיכנס לרשת האינטרנט ולחפש חברה בעלת שם ומוניטין טובים. מוניטין טוב יעיד על שירות מקצועי הנאמן ללקוחותיו, וכן על מודעות סביבתית וחברתית. מומלץ להיכנס לאתרי האינטרנט של החברה ולשאול עצמכם האם האתר ידידותי? האם הוא מכיל מידע רב? האם הוא קריא ונוח? מעבר לכך, כמובן שמומלץ להיעזר בחברים ומכרים שאתם סומכים עליהם.

אל תשכחו את החוזה

כמו בכל תחום, אל תוותרו על חוזה חתום וברור. קראו את כל החוזה מתחילתו ועד סופו, כולל כל האותיות הקטנות. עשו זאת בזמן שלכם ומבלי לחץ, וחתמו רק אחרי שקראתם ווידאתם כי כל הסעיפים מופיעים בהם. באם החוזה נראה לכם דרקוני מדי, אל תהססו להתמקח או לוותר על השירות. כמו כן, וודאו כי כל הפרטים נכונים, לרבות זמן האספקה, לוח הזמנים, סוג השירות, שירותים נלווים שהוזמנו, הציוד אשר יסופק וכן הלאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>