טיפים מקצועיים לשימוש בתוכנות עיצוב גרפי

יש מגוון תוכנות עיצוב גרפי ואתם אשר למדתם או לומדים לימודי עיצוב גרפי ודאי נתקלים בטיפים רבים וברעיונות רבים אשר משפיעים על עיצוביכם ונותנים לכם רעיונות מעוררי השראה. לעתים קריאה של טיפים שונים לשימוש בתוכנות עיצוב גרפי משפיעים רבות על סגנון עיצוב של פרויקט ועל מאפייניו, ולכן טיפים כאלה הם חשובים ומעניינים. כך למשל בתוכנת אילוסטרייטר של אדוב ניתן ללמוד מעט טיפים על קיצורים של מקשים במקלדת  לשימוש בתוכנת אולסטרייטר זה טיפ יעיל למי שמשתמש באילוסטרייטר ורוצה לחסוך זמן בזמן עיצוב בעזרת אילוסטרייטר, מקשים מקצרים מאפשרים לכם ליצור במהירות ולא לתת לתוכנה לעכב את שטף הרעיונות שלכם.

לימודי עיצוב גרפי ומקשי קיצור במקלדת

 קיצורי דרך במקלדת הופכים אתכם בוגרי לימודי עיצוב גרפי בבאר טוביה למעצבים יעילים יותר וטובים יותר וגם זריזים יותר ויעילים יותר. כאשר לומדים קיצורי מקלדת בתוכנת עיצוב אילוסטרייטר יש גישה ליותר אפשרויות של עיצוב מה שנותן גם ללקוחות שלכם אפשרויות עיצוב רבות יותר ומשפר את התוצאה שאתם יכולים להציע להם. לא לכול כלי בתוכנת העיצוב אוליססטרייטר יש קיצור דרך במקלדת אך באדוב בחרו את הכלים השימושיים ביותר ויצרו להם קיצורי דרך במקלדת.

לימוד קיצורי דרך באילוסטרייטר

 במחשב נישא משתמשים בכפתור ctrl + אות מסוימת כדי ליצור קיצור דרך ובמחשב רגיל שאינו נישא לרוב משתמשים בכפתור  alt  וכן אות מסוימת בו זמנית. יש כיסויי מקלדת מיוחדים שניתן להשתמש בהם כדי לתרגל שימוש בקיצורי דרך של המקלדת עד שמתרגלים ויודעים בעל פה קיצורי דרך של המקלדת ואין צורך בכיסויים מיוחדים למקלדת שילמדו אתכם בוגרי ותלמדו לימודי עיצוב גרפי איך להשתמש בקיצורי דרך למקלדת. ניתן במגוון אתרים להוריד קבצי PDF אשר כוללים מגוון קיצורי דרך עבור אלוסטרייטר. כך לדוגמה ניתן כמובן למשל עם מקש הרווח להזיז תמונות באלוסטרייטר ניתן להכפיל תמונות בעזרת לחיצה על כפתור אפשרויות ולהזיז את העכבר יש עוד דוגמאות רבות שעושות קסמים בעיצוב עם אילוסטרייטור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>