טיפים מקצועיים לשימוש בתוכנת פוטושופ

אין ספק שהתוכנה שכולנו היינו רוצים להכיר יותר מקרוב ושכולנו היינו רוצים לדעת איך להפיק ממנה את הטוב ביותר ואיך להשתמש בה לצרכים שלנו, זו תוכנת פוטושופ. התוכנה נראתה לראשונה בעולם בשנת 1987, אך מאז הפעם הראשונה שהיא נראה ועד היום, היא עברה שינויים רבים ביותר. אם בעבר אפשר היה רק לשנות בעזרתה את הצל ואת התאורה של התמונות השונות שמעלים אליה, הרי שהיום היא יכולה לעשות עוד הרבה מעבר לכך, ולכן כל אחד שירצה להכיר את התוכנה הזאת לעומק וירצה להפיק ממנה את הטוב ביותר, יצטרך להשקיע לא מעט זמן בלמידה שלה.

איך לומדים על התוכנה

אפשר ללכת ולעשות כל מיני קורסים שונים של פוטושופ בבאר שבע אך על מנת שאפשר יהיה להבין באמת איך התוכנה עובדת, צריך פשוט להתחיל לעבוד איתה. זה נכון שצריך להכיר את הפקודות הבסיסיות וצריך להבין את אופן הפעולה של התוכנה על מנת שאפשר יהיה להתחיל לעשות בעזרתה ניסויים שונים, אך מה שחשוב באמת הוא לקרוא את הטיפים לגבי כל פעולה שרוצים לעשות בתוכנה. אפשר ליצור בעזרת התוכנה אפקטים של פיצוצים, אפקטים של שינוי תוכן התמונה, העמקת קמטים או הסרת קמטים מפני המצולם ועוד הרבה דברים אחרים. בימינו, כאשר הרשת פתוחה לכל משתמש וכל אחד שיש לו ניסיון וידע בתוכנה הזאת יכול לפתוח אתר או בלוג שבו הוא יספר על ההצלחות שלו, מאוד קל למצוא את הטיפים המתאימים לכל פעולה שרוצים לבצע.

פורומים טובים

מעבר לכך שאפשר להיכנס לאתרים ספציפיים ולכל מיני בלוגים של אנשים שעוסקים פוטושופ ומכירים את התוכנה על בוריה, אפשר גם למצוא פורומים שעוסקים בתחום הזה, ושם אפשר לקבל את הטיפים הטובים ביותר. אם שני אנשים רוצים לבצע את אותם האפקטים בתמונה מסוימת ואחד מהאנשים כבר למד איך לעשות את זה, אז מדוע לא לקצר תהליכים, לחסוך זמן ופשוט לקרוא את הטיפים שלו? פוטושופ היא תוכנה מופלאה שאפשר לשנות בעזרתה את התמונות שלנו ואפשר לעצב בעזרתה את העולם בדיוק כפי שהיינו רוצים לראותו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>