כל הטיפים על פוטושופ

ייתכן מאוד שאתם צריכים לבצע עבודה גרפית כלשהי כמו למשל לעצב ברכה ליום הולדת, או לבנות אלבום תמונות דיגיטלי עבור חבר. ייתכן שאתם צריכים גם לבצע עבודה גרפית לטובת העבודה שלכם או העסק. למשל, תוכלו לעצב פליירים בעצמכם, או לעצב שלטים, כרטיסי ביקור וכל עבודה גרפית אחרת. לשם כך, יהיה עליכם להשתמש בתוכנה גרפית, כשהטובה ביניהן היא הפוטושופ. יחד עם זאת, תוכנת הפוטושופ היא תוכנה מאוד מורכבת. התוכנה מאפשרת לנו אין ספור מניפולציות בתחום של עיצוב ועיבוד תמונה, אך כדי להכיר את כל האופציות העומדות בפנינו יהיה עלינו לעבור קורס פוטושופ בבוסתן אל מרג ולתרגל את העבודה על התוכנה באופן יום יומי. אם לא עברתם קורס פוטושופ אבל אתם כן מעוניינים להשתמש בתוכנה לטובת העניינים האישיים או המקצועיים שלכם, תוכלו להיכנס לאינטרנט ולצפות במדריכים המלמדים אתכם שלב אחרי שלב כיצד לעבוד עם התוכנה. במסגרת מדריכים אלה תוכלו לקבל טיפים מקצועיים לשימוש בפוטושופ, ולבצע עיבודים מקצועיים לתמונות פשוטות ורגילות.

כל הטיפים שאתם צריכים נמצאים באינטרנט, ובמיוחד בשפה האנגלית

טיפים מקצועיים לשימוש בפוטושופ יכולים לכלול מגוון רחב של טיפים סביב היישום של פילטרים לעיבוד תמונה. בפוטושופ ישנה שורה ארוכה של פילטרים המחולקים לסוגים שונים, ובכל סוג קיימים פילטרים שונים שניתן ליישם ברמות משתנות. תוכלו למשל לקחת תמונה רגילה ולהפוך אותה ליצירת אמנות המצויירת באמצעות גיר ופחם, או באמצעות משיכות מכחול של צייר מקצועי. תוכלו להוסיף לתמונה מקור אור משלכם מזווית שתבחרו ובעוצמה שתבחרו. תוכלו לעשות עוד הרבה מאוד מניפולציות, אך ללא טיפים מקצועיים לא תוכלו להגיע לרמות גבוהות של עיצוב ועיבוד תמונה. על כן, כדאי להיעזר גם באנשים שאתם מכירים שעוסקים בתחום של עיצוב גרפי, וגם במדריכי פוטושופ באינטרנט היכולים לתת לכם טיפים מקצועיים חשובים מאוד, שיאפשרו לכם להפיק תוצאות עיצוביות יפהפיות מבין אצבעותיכם. למציאת הטיפים המקצועיים כנסו לאינטרנט וחפשו מושגים שונים סביב הפעולות שאתם רוצים לבצע באמצעות הפוטושופ. מומלץ מאוד לחפש גם באנגלית ולא רק בעברית, מאחר ומרבית הידע והחומר באינטרנט הוא באנגלית, והוא יכול לתת לכם בדיוק את הטיפ שאתם מחפשים.

תגובה אחת “כל הטיפים על פוטושופ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>