פוטושופ אונליין יצירת תמונות של אפקט תלת מימד

פוטושופ אונליין היא תוכנה מדהימה אשר ניתן ליצור ממנה תמונות עם אפקט של תלת מימד מתמונות רגילות, ולבנות תמונות חדשות לגמרי מתמונות אחרות בסיסיות כך למשל ניתן לקחת חלק מתמונת עלה,אשר צילמתם, לעצב את הקצה שלו ולבנות ממנו עלה חדש שיצרתם בעצמכם. ניתן להשתמש בעלה שצילמתם בתור חומר גלם ולעצב ממנו עלה חדש. ניתן לעצב מתמונות עלה את השוליים ולבנות עלה חדש שלא היה שם קודם בעזרת כלי ה WRAP אשר גורם לחלק את מסך התמונה לשישה חלקים ולבצע שינויים ומניפולציות מתקדמות בכול תמונה לשנות את קווי המתאר להוסיף צבעים חדשים למחוק שוליים לא מושלמים ולעצב מחדש לגמרי תמונה של פוטושופ אונליין.

יצירת עיצובים חדשים בעזרת פוטושופ אונליין

ניתן לקחת במסגרת פוטושופ אונליין צבע עם מרקם כמו תמונה בסיסית של עלה ולבנות ממנה עלה חדש לגמרי על ידי עיצוב השוליים שלה באופן חדש לגמרי, ניתן בעצם מצילום בסיסי של עלה שלא מתאים לצרכים שלכם עיצוב חדש לגמרי של עלה עם אותו מרקם וצבע אם בעיצוב חדש שלכם, ניתן לשנות את השולים, להפוך את הכיוון של העלה ולשנות את עיצובו באופן כולל במסגרת פוטושופ אונליין קיים.

התאמת הצורה לפרספקטיבה

 כפתור נוסף לדוגמה אשר נקרא PERSPECTIVE שמאפשר להתאים את התמונה אשר אתם מעצבים אל תוך פרספקטיבה כלומר לקבוע מרחק מהצורה ניתן כך להרחיב חלק מהצורה למשל את החלק התחתון ולהקטין את החלק העליון כך שתיווצר תחושה של מרחק מהצורה ושל פרספקטיבה נכונה מהצורה שאתם מעצבים בעזרת פוטושופ אונליין. כפתור הפרספקטיבה נותן מראה אמיתי יותר לאלמנטים שאתם מעצבים בעזרת פוטושופ אונליין. ניתן ליצור מעיכה או עיקום של הצורה המצולמת לפי רצוננו שוב בעזרת כפתור ה WRAP אשר מחלק את התמונה לחלקים ומאפשר לכם לעשות שינויים במבנה הנושא של התמונה בצורה רחבה ומגוונת. ניתן לראות כי פוטושופ אונליין מאפשר לכם לקחת תמונה וליצור ממנה תמונה לגמרי חדשה פרי יצירתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>