קופות רושמות ואביזרים נלווים – כל מה שצריך לדעת

 אביזרים נלווים של קופות רושמות הם חלק בלתי נפרד מהתפעול השוטף של חנויות רהיטים. למשל, לקוח שרוצה לקנות ארון גדול לא יביא אותו בשלמותו עד לקופה והעובדים בקופה לא יעבירו אותו בסורק ברקודים מכיוון שמדובר במוצר גדול ומסורבל. נציג כמה יתרונות השימוש באביזרים נלווים.

 הקלה בנוחות השירות ללקוח

 אביזרים נלווים לקופה, כמו סורק ברקודים נפרד, מקלים על חייהם של המוכרים וגם של הלקוחות ומסייעים לחווית קניה נוחה ונעימה. כל מה שנדרש מן הלקוח זה לבחור את המוצר אותו הוא מעוניין לקנות, ואילו העובדים בקופה צריכים פשוט לגשת אל אותו המוצר, לסרוק את הברקוד שלו באמצעות מכשיר נפרד, לקבל את התשלום ולשחרר את הלקוח לדרכו.

 ניהול יעיל יותר של העסק

 קופות רושמות מודרניות מסוגלות לבצע מגוון של פעולות מלבד קבלת תשלום ומתן עודף. קופה ממוחשבת מפיקה דו"חות מכירה ומסמכים שונים, כמו תעודות זיכוי וחשבוניות קניה. בחנויות רהיטים בדרך כלל לא מקבלים פתקית קטנה המאשרת את הקניה, אלא מסמך מפורט המהווה גם תעודת אחריות על המוצר, אפשרות החלפה ופרטים נוספים. לצורך הפקת המסמך הזה נדרשת מדפסת מיוחדת, שאינה מגיעה עם קופה רגילה.

 הפחתת הצורך במערכות ובמכשירים נוספים

 ניתן לנהל את העסק כולו באמצעות קופות רושמות ממוחשבות ובכך לצמצם למינימום את הציוד הנוסף הדרוש לכך. למשל, אפשר לוותר על שעון נוכחות הקבוע על הקיר ולעקוב אחרי שעות העבודה של כל העובדים באמצעות שעון הנוכחות של הקופה החדשה.

 התמצאות נוחה יותר במלאי של החנות

 באמצעות סורק הברקודים הנפרד ניתן למצוא בקלות ובמהירות את המוצר הספציפי שהלקוח מחפש. המוצרים בחנות בדרך כלל מופיעים בקופה (בהתאם למלאי הזמין) ועל מנת לוודא כי מצאנו את המוצר הנכון צריך לגשת אליו ולסרוק את הברקוד שלו. כך יודעים בדיוק מה לתת ללקוח וכמובן לזרז את זמן ההמתנה שלו לשירות.

 קופות רושמות ואביזרים הנלווים אליהן מהווים חלק חשוב ביותר בניהול יעיל של חנות רהיטים, או של כל חנות המוכרת מוצרים גדולים או כבדים שלא ניתן להביא אל הקופה. באמצעות הקופה ניתן גם לעקוב אחרי המלאי הזמין ולנהל את מערך ההובלות ובכך להימנו מבלבול הנגרם עקב רישום ידני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>